Ettevõttest

F&A moodustati 2006. aastal uuringufirmade Ariko MG ja Uuringukeskus Faktum ühinemisega.

Ariko MG asutati 1993. aasta jaanuaris ning on sellest ajast peale kuulunud peamiste turu-uuringuid teostavate ettevõtete hulka Eestis. Uuringukeskus Faktum asutati 2002. aasta novembris kõrgelt hinnatud uuringuspetsialistide poolt ning on tuntud peamiselt avaliku arvamuse ja sotsiaaluuringute läbiviijana.

Ühinemise eesmärgiks oli pakkuda oma klientidele kvaliteetsemat ning laiahaardelisemat uuringuteenust oma ala tunnustatud asjatundjate poolt.

Ühinemise tulemusena moodustati kahe ettevõtte spetsialistidest ühtne meeskond, kelle oskusteave ning kogemused võimaldavad lahendada kõige erinevamaid uuringuprobleeme.

Liikmelisus


FACTUM GROUP

F&A on Factum Group’i liige ning kaasasutaja. Factum Group, peakontoriga Prahas, on professionaalsete uuringufirmade poolt loodud ühisettevõte, mis pakub täisteenust nii kvalitatiiv- kui kvantitatiivuuringute ja turunduskonsultatsiooni alal.

Tänu laialdasele kogemusele ja uuringulahendustele toetab Factum Group oma kliente kõikides peamistes turuvaldkondades nagu transport, kommunikatsioon, tarbimine, tervishoid, tööstus (ettevõtetevahelised uuringud), IT & telekommunikatsioon ning meedia. Ühtlasi pakub Factum Group kompleksset pilti Kesk- ja Ida-Euroopa ühiskondadest tuginedes pikaaajalise kogemusele sotsiaal- ning arvamusuuringute alal. Läbi Factum Group’i saame pakkuda uuringuteenuseid järgmistes riikides: Läti, Leedu, Poola, Tšehhi, Slovakkia, Ukraina, Ungari.

Lisainfo aadressilt http://www.factum-group.com/ 

ESOMAR 

F&A on läbi Factum Group’i ESOMAR’i (European Society of Opinion and Market Research) liige.

ESOMAR on ülemaailmne organisatsioon, mille eesmärk on esile tuua ning edendada turu- ning avaliku arvamuse uuringute väärtust, koondades üle maailma 4000 liiget 100 riigist.

Lisainfo aadressil http://www.esomar.org/ 

DIVE EESTI

                                                                                                    

Dive Eesti on juhtiv klienditeeninduse arendamisega tegelev ettevõte, mis on spetsialiseerunud mystery shopping’ule ehk anonüümsete testklientide abil läbiviidavatele klienditeeninduskvaliteedi uuringutele ning reaalsetelt klientidelt tagasiside kogumisele
Dive Eesti kuulub Dive Group’i ning on tegev Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas.

Rohkem infot ning kontaktid leiad www.dive-group.com/et/


<< tagasi